28. května 2015

Burza práce v okrese Praha - východ, Nymburk, Mělník a okolí

Krajská hospodářská komora Střední Čechy ve spolupráci s Úřadem práce České republiky  a Krajským úřadem Středočeského kraje vás srdečně zvou na Burzu práce.

Termín: 17. června 2015
Čas: 09:00 - 17:00 hod.
Místo: Kulturní dům Čelákovice


Cílem akce je představení nabídky pracovních příležitostí v okrese Praha – východ, Nymburk, Mělník a okolí absolventům středních škol v regionu, zájemcům o práci z regionu, uchazečům o práci registrovaným na ÚP ČR. V prostorách Kulturního domu v Čelákovicích se Vám představí významné firmy z regionu, které v současné době poptávají pracovníky z různých oborů (strojírenství, gastronomie, sociální služby, logistika, autodoprava, administrativa a další). Na místě budou probíhat pracovní pohovory, které provedou personalisté firem. Uchazeči o práci v konkrétní firmě můžou zjistit požadavky na profesi a poradit se, zda mají šanci práci ve firmě získat.
Součástí burzy práce bude poradenství od ÚP České republiky, který Vám pomůže připravit si správný životopis a poradí Vám o jakou profesi se můžete se svou kvalifikací a praxí ucházet. Poradí Vám také jaké jsou možnosti a podmínky získání rekvalifikačního kurzu. Bonusem pro účastníky je poradenství zaměřené na dotace poskytované zaměstnavatelům Úřadem práce. Současně se na akci představí některé střední školy z regionu, které mají zájem oslovit potencionální uchazeče, popřípadě nabídnout vzdělávací kurzy.

Doporučujeme zájemcům o práci, aby si s sebou vzali občanský průkaz a také životopis, případně doklady o dosaženém vzdělání či předchozí praxi.

Program
09:00 Zahájení akce
09:20 Představení ÚP ČR a jeho činnosti
09:30 Prezentace jendotlivých firem
10:00 Individuální konzultace s jednotlivými firmami a školami

Více informací
Vladislava Šizlingová
tel: +420 702 020 489
email: sizlingova@komora.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat